Блог

Асоціація «Біржові та електронні майданчики»: права та обов’язки

Організація, що немає аналогів в країні, створена окремими приватними компаніями задля розвитку цілої низки ринків. Асоціація є абсолютно незалежним формування і керується лише Цивільним та Господарським кодексом України. Товариство АЕАЕР захищає кожного члена та представляє його професійні, юридичні та економічні інтереси.

Головною ціллю створення Асоціації є забезпечення комфортних умов праці на ринку та повна прозорість роботи. Подібне об’єднання гарантує безпечні умови для функціонування та значно збільшує ефективність роботи кожної одиниці окремо.

Учасниками організації можуть стати будь-які юридичні особи чи органи державної влади. Головна умова: розділяти завдання та цілі АЕАЕР. Аби стати повноправним членом компанії потрібно подати певний перелік документів та ознайомитись із низкою прав та обов’язків.

Права, що надаються учасникам:

  1. повний доступ до інформаційної бази, виробленої продукції та послуг об’єднання;
  2. першочергове право участі у заходах, вирішальних запитаннях та прийнятті рішень;
  3. аналітичні матеріали й інформація про діяльність організації в вільному користуванні;
  4. прийняття участі у роботі комітетів та тематичних комісій; внесення пропозицій під час зборів;
  5. повноцінне користування усіма пропонованими послугами АЕАЕР;
  6. на будь-які запитання, пов’язані з діяльністю компанії, відповідає керівний орган;
  7. отримання звіту про стан виконання власних пропозицій та рішень; подібні теми піднімаються на Загальних зборах членів організації та керуються органами управління.

Вказаний перелік прав надає усім учасникам, без виключення, широкі можливості та абсолютно рівні права. Слід зазначити, що сфери діяльності кожного члена достатньо різні та охоплюють майже всі біржові та електронні майданчики. Повний перелік сфер інтересів Асоціації зазначений тут — https://aeaep.com.ua/info/rynky-z-iakymy-pratsiuie-asotsiatsiia-birzhovi-i-elektronni-majdanchyky/.

Поряд з правами Статут передбачає декілька зобов’язань, що повинні дотримуватись абсолютно всі учасники без виключення. Зокрема слідкування Статуту, його положень та інструкцій. Кожен член повинен виконувати завдання та слідувати за цілями Асоціації; надавати необхідну інформацію та старанно виконувати доручення.

Вам также может понравиться...