Блог

Майно банкрутів та портал Прозорро

Портал Прозорро став надзвичайно цікавим в тому плані, що ви можете розраховувати на велику кількість нових перспектив, якщо почнете ним користуватися. Якщо раніше його діяльність була сфокусована саме на тому, щоб державні організації могли швики та відкрито шукати виконавців на свої замовлення, то тепер сфера діяльності порталу стає все ширшою.

На даний момент ви вже можете розраховувати на те, що в результаті роботи з порталом Прозорро перед вами відкриються цілком нові можливості, котрі виражаються у торгівлі певними цікавими ресурсами та товарами іншого характеру. 

Майно банкрутів

Майно банкрутів завжди було досить перспективним ринком, котрий повинен бути врегульований належним чином. До такого майна слід відносити певну категорію майна, котре належало компанії, проте втратило своє призначення і в результаті ви стали заручником досить несприятливих обставин. Іншими словами, майном банкрутів можна вважати певні товари, котрі можуть виступати в ролі обладнання, автомобілів, нерухомості, що на даний момент належать державним установам та потребують швидкого продажу.

Зробити це все раніше було досить складно, адже діяли застарілі принципи та системи, котрі не могли позитивно відобразитись на роботі підприємців.

Наразі все стало більш простим та зрозумілим, адже тепер ви маєте можливість придбати майно банкрутів за досить цікавими цінами у відкритому форматі. Для цього треба просто пройти через процес реєстрації на спеціальному майданчику sale.uub.com.ua. Далі вам стане доступним робота з всеукраїнським порталом Прозорро, котрий є надзвичайно популярним та містить велику кількість цікавих аукціонів.

Всі ці аукціони проводяться у вигляді відкритих електронних торгів, котрі можуть в результаті виявитись непоганою можливістю придбати певну нерухомість, авто, та інші товари у державних чи приватних організацій на покращених умовах.

Система проведення такого роду торгів носить саме електронний формат з тієї причини, що він є максимально зручним та дозволяє кожному з учасників максимально відповідально поставитись до можливості взяти участь у проведенні самих торгів. Саме у фрматі електронних аукціонів наразі проводяться такого роду торги в більш розвинених країнах, тому можна вважати, що цю ідею ми запозичили там, де вона вже давно ефективно працює.

Проте цю ідею було доопрацьовано та досить цікаво вдосконалено, про що вже неодноразово казали різноманітні країни

Наш портал навіть отримав декілька міжнародних нагород, котрі додатково доводять його ефективність.

Відносно недавно категорія торгівлі майном банкрутів відкрилась на порталі Прозорро, тому велика кількість підприємців отримала все для того, щоб стати частиною цього процесу. Більш детально про цю систему можна дізнатися тут https://sale.uub.com.ua/filter/bankrupts-property.

Наразі торги майном банкрутів вже встигли стати досить цікавим та популярним напрямком, хоча ще нещодавно про них говорили в контексті перспективних ринків, котрі потребують певного вдосконалення. На даний момент ви без особливих проблем можете долучитися до торгівлі майном банкрутів, а в цій категорії є багато привабливих лотів.

Суть в тому, що тут у вас є можливість знайти різноманітне майно, вартість якого буде значно нижчою через бажання установ продати його якомога швидше. Саме тому існує досить серйозний попит на майно банкрутів, адже саме тут ви можете розраховувати на серйозні перспективи. Цей напрямок вже встиг знайти велику кількість прихильників, тому однозначно варто звернути на нього увагу.

Вам также может понравиться...