Блог

Підстави завжди обирати Українську енергетичну біржу

Надійність електронного майданчика онлайн-торгів, такого як Українська енергетична біржа, вже давно завоювала визнання в українців. Це не лише душе ретельно продуманий функціонал, але й постійне вдосконалення та запровадження нових технологій та інструментів.

Цією статтею було вирішено ознайомити читача із підставами, котрі неможливо оминути щоб не скористатися функціями Української енергетичної біржи, тому розглянемо їх прямо зараз.

Інновації, як запорука збільшення авторитету на ринку товарних бірж

Під кінець 2020 року, на товарній біржі «Українська енергетична біржа» було запущено новий ринок торгівлі природним газом – «ринок на добу наперед». Відтепер, це невід’ємна складова короткострокового ринку. Тепер він складається не тільки з внутрішньодобового ринку, а й з нового ринку на добу наперед.

Торги на платформі, а саме на цьому ринку, відтепер проходять так само, як і на інших. Існує спеціальний графік, який складається із чотирьох торгових сесій за 24 години. Ознайомитись з графіком та умовами проведення можливо на сайті www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/. Прийняти участь, як і раніше, може кожен бажаючий, який пройшов процедуру акредитації на сервісі.

Цей ринок вже давно використовують європейські товарні біржі, де він отримав назву Day-ahead. Відтепер, цей інструмент доповнює розмаїття вже працюючих інструментів, котрі були доступні на товарній біржі. За допомогою його використання, акредитований користувач має можливість додатково отримати інструмент для планування реалізації природного газу на короткостроковому ринку товарної біржі.

Цей інструмент сприяє покращенню ліквідності портфоліо кожного учасника. На всіх етапах онлайн-торгів, учасника будуть супроводжувати кваліфіковані спеціалісти товарної біржі, котрі завжди допоможуть розібратися із новими функціями. Забезпечення якісної підтримки – це один із основних напрямів роботи всього колективу товарної біржі «Українська енергетична біржа».

Адміністрація Української енергетичної біржі, впроваджуючи нові інструменти для покращення онлайн-торгів, знову доводить, що ця товарна біржа не просто так називається найкращою в Україні і відповідає всім стандартам європейської організації. Саме це і є основною підставою для того, щоб проводити торги саме тут.

Тому перед тим, як вибрати якісного партнера в обличчі товарної біржі, обов’язково порівняйте привілеї та можливості кожної і ми впевнені, що краще можливостей, ніж ті що надає УЕБ, не має ніде.

Вам также может понравиться...