Блог

Взяти участь в торгах енергоресурсів.

Сьогодні придбати або ж реалізувати енергоресурси можна за допомогою УЕБ. Українська Енергетична Біржа може допомогти мінімізувати свої фінансові і виробничі  ризики учасників, що пов’язують із енергозабезпеченням. Біржа енергетики — лідер біржових торговель на території України, а також єдина централізована платформа з найбільшою ліквідністю.

Торги енергоресурсами біржі включає в себе, продаж природного газу, нафтопродуктами,нафтою з газовим конденсатом, аукціони з торгівлі скрапленим газом, вугільна продукція, сировина, добрива та інша вигідна продукція, аукціони купівлі-продажу електроенергії. Важливо зазначити, що на УЕБ нараховується більше 1100  компаній. Загалом уклали понад 45 тис.угод і здійснили продажі на більше ніж 200 млрд. грн. 

Отож, це доводить що система дієва. Також, біржа забезпечує чесні та відкриті торги енергетики. Це великий плюс, адже в такому разі вигода буде для обох сторін. Взагалі з українською Біржею співпрацюють різноманітні підприємства і компанії. Ось, наприклад MET Group, SOCAR Trading, Trafigura, JKX Oil&Gas, АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртранснафта», ПАТ «Центренерго», група компаній ДТЕК, ДП НАЕК Енергоатом, ПрАТ «Укргідроенерго», ДП «НЕК Укренерго», ТОВ «ГПК Нафтогаз Трейдинг» тощо. Саме завдяки аукціонам, одночасно всі бажаючі, хто приймає участь в аукціоні може отримати доступ до інформації, а також забезпечує зменшення маніпуляцій в енергетичній сфері.

Українська енергетична біржа.

За посиланням https://www.ueex.com.ua/ ви перейдете на сторінку УЕБ. Ви знайдете всю інформацію про цю систему торгів. Дана сторінка презентує новини, які оновлюються регулярно. Наприклад, говориться про те, що ТОВ «Українська енергетична біржа» 01 липня 2021 року отримала ліцензії від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з організації торгівлі продукцією на товарних біржах та клірингової діяльності. Також, можна звернути увагу на Індикатори ринку природного газу. скрапленого газу, нафтопродуктів та ін. Взагалі, існує чимало джерел інформації, проте надійну та точну інформацію отримують лише в місці її утворення. Українська енергетична біржа на сьогоднішній день є єдиним джерелом релевантних біржових котирувань на енергоресурси в Україні. Реєструйтеся, приймайте участь і звертайтеся за допомогою. Біржа забезпечить вам конкурентні та чесні умови купівлі-продажу лотів енергоресурсів.

Вам также может понравиться...