Блог

Як працює розсилка результатів торгів на сайті УЕБ

Беручи участь в торгах, багатьом учасникам цікаво дізнаватися максимум інформації про те, як проходять інші аукціони, хто в них бере участь, хто став переможцем і так далі. Це актуально незалежно від того, про який саме напрямок в торгах йде мова. Тому, сюди можна навіть віднести і енергетичну сферу, яка з кожним днем стає ще більш цікавою для звичайних споживачів.

Аукціони, де на лот виставляються енергетичні ресурси – це вже не щось особливе. Такі торги можна назвати звичайними, але все ж вони потребують більш серйозного підходу та врахування великої кількості додаткових моментів.

Беручи до уваги той момент, що мова йде про державні ресурси, вимоги до учасників можуть бути досить серйозними. Відповідно, користувачам не залишається нічого іншого, як намагатись відповідати всім цим критеріям. Ви можете дізнатися більше про ці вимоги, якщо перейдете на сайт https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-electric-power, та перегляните повний перелік всіх доступних оголошень. 

Варто зазначити, що завдання кожного користувача – це попередньо ознайомитись зі всією інформацією й зробити з всього цього правильні висновки. 

Що потрібно знати про розсилку результатів

Функція розсилки є досить популярним явищем в сфері торгів. Користувачі дуже часто налаштовують цю функцію для того, щоб отримувати всю інформацію про нові оголошення на свій мобільний телефон. 

Приблизно таким же чином і виглядає і розсилка результатів торгів. В цьому випадку, мова йде вже не про оголошення, а про можливість отримати інформацію про вже проведенні торги. Тобто, ви можете подивитись, хто став переможцем в торгах, які умови він запропонував, коли це сталося й так далі.

Для того, щоб продивитись подібну інформацію, вам потрібно виконати такі дії, як:

  • Перейти в розділ “розсилка результатів торгів”;
  • Обрати один з запропонованих напрямків в торгах, а саме: добрива, вугільна продукція, природній газ або ж будь-які інші ресурси;
  • Вказати свою електронну адресу, на які ви і бажаєте отримувати інформацію про вже проведені торги.

На останньому етапі ви також можете поставити позначку, що дозволить вам додатково отримувати всі цікаві новини з біржі й завжди бути в курсі всіх важливих подій. Якщо ж вам потрібна більш серйозна допомога у вирішенні якихось конкретних питань, то для цього є технічна підтримка, як може допомогти у вирішенні подібних завдань.

Вам также может понравиться...