Блог

Зміни на ринку сухостою в Житомирі за 2020

У минулому році стартували продажі лісу-сухостою на відкритих аукціонах Прозорро. Нагадаємо, що система успішно працює з 2016 року і вже не перший рік доводить доцільність своє впровадження. Українська універсальна біржа є офіційною платформою на якій проводяться торги і тому поговоримо сьогодні про принципи роботи на майданчику для жителів Житомира та всієї України.

Сухостій, як і будь-який інший товар, доступний для аукціонів Прозорро, користується особливою популярністю. За допомогою впроваджених на УУБ механізмів, кожен учасник аукціону може бути спокійний за дотримання чесних правил проведення торгів.

Проведення аукціонів Прозорро на УУБ

Українська універсальна біржа є однією з кращих товарних бірж, яка має спеціальний дозвіл на проведення операцій необробленою деревиною. Починаючи з лютого 2020 року, на платформі успішно проведено і зафіксовано 16 тисяч угод, в тому числі і з купівлі сухостою.

Правила участі в торгах дуже прості. Кожен учасник повинен обов’язково бути зареєстрованим користувачем ресурсу. Пройшовши обов’язкову перевірку на сумлінність, учасник отримує доступ до перегляду діючих лотів, а також може проаналізувати ймовірність успіху своєї майбутньої угоди.

Раніше, олігархи навмисне створювали такі умови, щоб дрібні українські підприємства не могли конкурувати за той чи інший продукт. Однак тепер, штучне знищення конкуренції повністю побороли і кожен здатний виграти в торгах.

Після проведення торгів, учасники обов’язково завершують угоду, оскільки без коштів на остаточне придбання вони не зможуть потрапити на аукціон. В якості гарантії своїх намірів, за участю в торгах з кожного учасника стягується 15% гарантованого вкладу, який буде анульований у разі відмови від виграної угоди.

Процедура реєстрації

Щоб пройти просту процедуру реєстрації досить перейти на офіційний сайт УУБ. Крім того, рекомендуємо ознайомиться з матеріалом по посиланню https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-zhitomiri-na-prozorrosale/ якщо ви плануєте брати участь у торгах із Житомира.

На сервісі є багато галузей для продажів через систему Прозорро, тому ви можете паралельно ознайомлюватися з усією корисною інформацією, яку публікують фахівці і працівники товарної біржі Українська універсальна біржа.

Вам также может понравиться...